Wykaz działkowców do wyróżnienia 
„Za wzorową uprawę działki”
 
na Jubileuszowych Dożynkach w piątek 8 września 2017 r.
 
- Ogród „Odra-1” (21)
1.   Małgorzata Rajfur, Mariusz konkurs okręgowy  2015 (I- miejsce),  konkurs krajowy 2016
2. Jakimowicz Maria, Edward konkurs okręgowy  2012 i 2016
3.  Wiliński Waldemar, Danuta   konkurs okręgowy 2010,  konkurs okręgowy 2016 (I- miejsce),  konkurs krajowy 2017 
4.  Pałka Krystyna, Euzebiusz
5.  Mazur Zenon, Joanna
6.  Rogowski Józef
7. Dudek Mariola
8. Szyper Józef
9. Zając Ryszard, Wiesława
10.Rzepczyński Ferdynand
11. Praszel Anna, Mirosław
12. Piórkowski Aleksander, Irena
13. Popławska Karina
14. Maciejczyk Bożena
        15. Jadczak Alicja
16. Smajda Władysław, Maria
17. Pietrzak Wiesław, Bogumiła
18. Kasperek Dorota, Mirosław
19. Pawlusiów Mirosława
          20. Artymiuk Marek, Grażyna
21.Zalewski Franciszek

 

Wykaz działkowców wyróżnionych

„Za wzorową uprawę działki”

 

na Jubileuszowych Dożynkach  8 września 2017 r.

 

- Ogród „Odra-1” (21)

       1.   Rajfur Małgorzata i Mariusz        konkurs okręgowy  2015 (I- miejsce),  konkurs krajowy 2016

2.   Jakimowicz Maria i Edward        konkurs okręgowy  2012 i 2016

                    3.   Wiliński Waldemar i Danuta        konkurs okręgowy 2010 i 2016 (I- miejsce)

                                                                                konkurs krajowy 2017

      4.  Pałka Krystyna i Euzebiusz

      5.  Mazur Zenon i Joanna

      6.  Rogowski Józef

7. Dudek Mariola

8. Szyper Józef

9. Zając Ryszard i Wiesława                     

     10. Rzepczyński Ferdynand                        

11.Praszel Anna i Mirosław                       

12.Piórkowski Aleksander i Irena                                  

13.Popławska Karina

14.Maciejczyk Bożena

                  15. Jadczak Alicja

16.Smajda Władysław i Maria

17.Pietrzak Wiesław i Bogumiła

18.Kasperek Dorota i Mirosław

19.Pawlusiów Mirosława

                    20. Artymiuk Marek i Grażyna

       21.Zalewski Franciszek

 

- Ogród „Koszyka” (8)

 

        1. Zawadecka Janina konkurs okręgowy  2013

        2. Grajcar Joanna

        3. Kotas Michał

        4. Mazurek Halina i Marian

        5. Marszal Kazimierz

        6. Słowikowska Magdalena i Zenon

        7. Golisz Władysław

        8. Grajcar Krystyna i Rajmund

 

- Ogród „Międzypole” (5)

 

        1. Musor Zbigniew

        2. Bagiński Zbigniew   

        3. Płaskota Anna

        4. Stasiak Czesław i Jadwiga

        5. Dębski Bronisław

   

- Ogród „Tęcza” (5)

 

        1. Jachymik Halina i Tadeusz

        2. Serwa Agnieszka

        3. Pilawka Michał

        4. Popławski Władysław

        5. Olechnowicz Daniel iZdzisława

 

 

 

 

 
W ramach akcji Organizacji Greenpeace „Adoptuj Pszczołę" 

na terenie naszego ogrodu stanął
hotel dla dzikich owadów zapylających
.